Ugrás a Facebook-ra
English Magyar

MŰSZAKVEZETŐ KOLLÉGÁT KERESÜNK!

Műszakvezető kollégát keresünk!

MŰSZAKVEZETŐ kollégát keresünk a BITE bakery café újonnan nyíló király utcai üzletébe! Ha érdekel a vendéglátás, szereted a finomságokat és szívesen lennél vezető, keress minket! - Vendéglátóipari végzettség előny

Feladatok:
- Pék termékek és kávé italok készítése
- Receptek széleskörű ismerete
- Napnyitási és zárási feladatok
- Termelésirányítás
- Termékek minőségének ellenőrzése
- Esetleges panaszkezelés

Amit nyújtunk:
- Étkezést a munkaidőd alatt biztosítunk, hogy ne menjen kajára a megkeresett pénzedÉtkezést a munkaidőd alatt biztosítunk, hogy ne menjen kajára a megkeresett pénzed
- Dolgozóink 30% kedvezménnyel vásárolhatnak termékeinkből
- Béreden felül különböző juttatásokat kaphatsz
- Megtanítunk sütni és kávét készíteni! Olyan tudást kapsz, amit nem kell visszaadnod, ha már nem dolgozol nálunk
- Felelősség teljes munkád lehet, előre lépési lehetőséggel a belvárosban

Amit kérünk:
- Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
- Lehetsz diák vagy állandó munkatárs is
- Amennyiben diák vagy vállalnod kell heti 5 műszakot
- Beszélj legalább egy idegen nyelvet
- Legyél nyitott a vendéglátás iránt, akarj tanulni és továbblépni

Hogy többet megtudhass a munkáról, keress minket fényképes szakmai önéletrajzoddal a hr@bitebakerycafe.huemail címen ’Műszakvezető’ címszóval.

DIÁKOKAT KERESÜNK A CSAPATUNKBA!

DIÁKOKAT KERESÜNK CSAPATUNKBA!

Diák éttermi dolgozó munkatársat keresünk a BITE bakery caféba! Ha érdekel a vendéglátás, szereted a finomságokat és szívesen elsajátítanád elkészítésüket, akkor itt a helyed!

- Étkezést a munkaidőd alatt biztosítunk, ne menjen kajára a megkeresett pénzed
- Nálunk tényleg rugalmas munkaidő beosztással dolgozhatsz
- 650-805
Ft órabért és műszakpótlékot biztosítunk
- Ha értékes része vagy az egységnek a béreden felül különböző jutalmakat kaphatsz

- Legyél legalább 18 éves
- Legyen tanulói jogviszonyod
- Beszélj egy idegen nyelvet
- Legalább három műszakot vállalj hetente
- Legyél nyitott a vendéglátás iránt

Hogy többet megtudhass a munkáról, fényképes önéletrajzzal keress minket a hr@bitebakerycafe.hu email címen ’Diák dolgozó’ címszóval.

BARISTÁK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

Baristát keresünk a BITE bakery café újonnan nyíló király utcai üzletébe! Ha értesz a kávékészítéshez, van legalább 1-3 éves szakmai tapasztalatod, akkor jelentkezz hozzánk!

Feladataid a következők lennének:
- Kávékészítés
- Vendégek minőségi kiszolgálása
- Pénz, pénztárgép kezelése

- Hosszú távú munkalehetőséget, valamint szakmai fejlődést kínálunk
- Bejelentett munkahely
- Lehetőség nyelvgyakorlásra
- Biztosítjuk étkezésed a munkaidő alatt
- Termékeinkből 30% kedvezmény jár dolgozóinknak
- Jobbnál jobb receptekkel bővítjük tudásod!

Amit elvárunk:
- Légy jártas a vendéglátásban, legalább 1-3 éves tapasztalat
- Vendéglátóipari végzettség előny

Ha rendelkezel az elvártakkal, kapcsolatteremtő vagy és szereted az újdonságokat, akkor jelentkezz fényképes szakmai önéletrajzoddal a hr@bitebakerycafe.hu email címen ’Diák dolgozó’ címszóval és hamarosan keresni fogunk. Nem árt, ha kreatív vagy, hiszen lehetőséget nyújtunk baristáink számára saját receptjeik megvalósítására!.

BITE bakery café
MINDEN JOG FENNTARTVA